Menu

Děkujeme
českému TV trhu za 15 skvělých ročníků

Bez věrných klientů, partnerů a skvělých zaměstnanců by Atmedia nebyla taková, jakou ji znáte dnes. Děkujeme vám!
Zavzpomínejte s námi na minulé ročníky, které nás formovaly a přivedly do současnosti.

Ušli jsme kus cesty. Připomeňte si s námi nejdůležitější milníky!

Jak si 15 let Atmedia pamatujeme my

Již od samotného začátku Atmedia věřím v kvalitu tematických televizí. Proto mě obzvlášť těší, že můžu s Atmedia a celým týmem vířit vody českého mediálního trhu. Podařilo se nám vybudovat silnou a stabilní kategorii tematických stanic, které jsou dnes součástí ⅔ všech televizních kampaní. Prvních patnáct let byl jenom rozjezd. Ještě nás čeká hodně zábavy.

Michaela Suráková
Managing Director

S naším týmem se nám podařilo za těch 15 let odvysílat přes 30 milionů televizních spotů a natočit kolem 800 tisíc GRPs. Ale především jsme se na českém televizním trhu dokázali vyprofilovat jako zastupitelství, které díky tematickým TV stanicím v našem portfoliu dokáže oslovit zajímavé cílové skupiny diváků. Také díky tomu si nás zadavatelé vybírají – jsme taková třešinka v jejich mediamixu. Tak na zdraví!

Róbert Martiška
Sales Director

Za těch 15 let jsme v Atmedia pomohli řadě českých a zahraničních stanic s orientací na českém mediálním trhu, jsme pro ně často hlavními navigátory na jejich cestě. Díky servisu, který jim na každodenní bázi poskytujeme, se o nás mohou opřít a rozvíjet tak své aktivity. Těší mě, že si tematické stanice pro svoji cestu vybírají právě nás.

Tatiana Bizovová
Channel Account Manager

Práce v Atmedia je tak pestrá, jak pestré je naše portfolio tematických TV stanic. A to mě na tom vždy nejvíce bavilo a stále baví. S naším týmem připravujeme nejen řadu analýz, výzkumů a predikcí pro naše klienty, ale daří se nám uvádět na televizní trh i nové projekty. Jsem rád, že spolu s mými kolegy posouváme standardy komunikace tematických stanic stále dál.

Pavel Müller
Head of Research & Marketing

Atmedia mi dala příležitost naplno se vrhnout do televizního prostředí. Díky tomu jsem mohl být v centru dění při rozvoji trhu tematických stanic v Česku. Nabyté zkušenosti jsem pak zúročil na další cestě televizním trhem. Dnes jsem „na druhé straně“ a z pozice klienta s Atmedia spolupracujeme k oboustranné spokojenosti.

Tomáš Surák
Bývalý kolega – Warner Bros. Discovery

Jak si 15 let Atmedia pamatují naši klienti

Atmedia – to je spolehlivý partner, který nabízí individuální přístup a snahu přizpůsobit se našim požadavkům co nejvíce. Jsem ráda, že s vámi mohu spolupracovat již 15 let!

Hana Šámalová
GroupM

Se společností Atmedia spolupracujeme již mnoho let, profesionální přístup je zde absolutním standardem, stejně tak proklientský přístup, kdy vždy společně přistupujeme ke kampaním individuálně, abychom dosáhli maximální míry spokojenosti. Jsme rádi, že spolupráce na dlouhodobé úrovni funguje a klienti jsou s námi spokojeni. Přejeme Atmedia, ať neslevuje ze svých vysokých standardů a těší nás, že můžeme produkty Atmedia nabízet i klientům Media Clubu. Jen tak dál :)

Ladislav Dianiška & Michaela Šebková
Media Club

Congratulations to Atmedia on this fifteenth anniversary. With FilmBox, FilmBox Stars and Canal+ Action, the CANAL+ Group is expanding its TV Movie Offering in the Czech Republic. This growth is only possible with the support of close and efficient partners. And this is what we have found with Atmedia, whose availability and sense of service to its publishers we particularly appreciate. We wish Atmedia a bright future.

Pierre-Paul Vander Sande
CANAL+ International

Spolupracuji se společností Atmedia od roku 2010 v zastoupení zahraničních klientů, kteří provozují televizní služby v České republice. Líbí se mi profesionální přístup jednotlivých členů týmu ke každodenním úkonům a snaha najít nestandardní řešení problémů. Díky flexibilitě, která je ve světě televizních služeb potřeba, jsme byli vždy schopni doručit nejlepší možné výsledky klientům. Přeji Atmedia úspěchy a dobrý pocit z práce i v dalších letech.

Lada Dobrkovská
Channels Media

Our collaboration has been highly rewarding. Your dedication to industry standards in CEE and your team's expertise enrich our partnership. Your commitment to excellence is commendable. We're excited to continue our successful partnership. Thank you for your invaluable contributions.

Tomaž Poredoš
Warner Bros. Discovery

Spolupráci s Atmedia jsme zahájili před několika lety a od samého počátku nám Atmedia poskytuje profesionální služby a umožňuje plné pochopení trhu. Díky podpoře Atmedia náš reklamní byznys roste a těšíme se na další vývoj. 15. výročí je významným mezníkem a v tomto ohledu si přeji, aby Atmedia zajišťovala své dokonalé služby minimálně dalších 15 let.

Adrian Gumulak
FilmBox CZ & SK

Atmedia v roce 2023

24
měřených tematických TV stanic nabízíme v portfoliu Atmedia
30 mil.
televizních spotů jsme odvysílali, natočili jsme kolem 800 tisíc GRPů
6 %
podíl na sledovanosti máme v dospělé cílové skupině
17
profesionálů ve svém oboru dohlíží na vaše televizní a reklamní kampaně

Díky vám zrajeme jako víno

A stejně jako není víno bez hroznů, ani bez vás bychom se nedostali takto daleko. Děkujeme vám a těšíme se, jaké další skvělé ročníky budoucnost přinese.